Jaro Léto 2014

 

 

 

 

HAPPY DAYS

Kolekce JARO/LÉTO 2014 vybízí všechny malé neposedy, aby vyběhli ven a naplno si užívali za jakéhokoliv počasí.

Představujeme Vám kolekci plnou fantastických barev, originálních potisků a úžasných materiálů pro všechny letní aktivity, na něž si jen vzpomenete. Naše kolekce je sestavena s patřičným ohledem na různorodost činností a potřeb Vašich dětí.

V COLOR KIDS nepřetržitě bdíme nad maximální kvalitou a oblečení navrhujeme tak, aby dokonale padlo a přizpůsobilo se potřebám Vašeho dítěte. Přejeme si, aby si děti hrály, dováděly a užívaly zároveň!

Naše výrobky jsou přísně testovány, aby vyhovovaly aktuálním požadavkům na voděodolnost, prodyšnost a odolnost. Dbáme rovněž na dokonalost střihů, pohodlí, snadnou údržbu a nezanedbatelný faktor snadného oblékání a svlékání.

Věříme, že aktivní životní styl je pro děti velmi důležitý – a my jsme se zavázali vyvíjet produkty, které naše tvrzení bezezbytku podpoří. V této kolekci tak naleznete výrobky s neuvěřitelnými vlastnostmi, lehké, vysoce kvalitní a funkční, z bambusového vlákna či ošetřené včelím voskem a mnoho dalších úchvatných vychytávek pro naše nejmenší.

S nadšením Vám představujeme náš letní svět COLOR KIDS pro rok 2014. Doufáme, že si jej užijete a že bude bezednou inspirací pro všechny malé rošťáky!

 

 

Pro přehrání fotogalerie je třeba mít nainstalovaný Adobe Flash Player Získat Adobe Flash player

Komentáře nejsou povoleny.