Jaro-Léto2011

 

Představujeme Vám aktuální kolekci COLOR KIDS pro jaro/léto 2011. Pojďte se snámi podívat do světa našich dětí a nechte se unášet fantastickou přehlídkou pestrých barev inspirovaných letními příběhy…! Letošní kolekce Color Kids překypuje barvami a pyšní se úžasným vzhledem. Pro dívky i pro chlapce máme přichystané dvě kolekce: Flower Festival a Gaudi Park pro dívky a Ocean Sailing a Everglade Adventures pro chlapce.

1.kolekce, chlapci: Ocean Sailing

V této sezóně vezmeme chlapce na moře, kde se stanou členy posádky na plavbě napříč Atlantikem. V závětří skal a rostlinami pokrytých útesů se připravují vyrazit na širý oceán. Paluba je v jednom kole. Členové posádky pracují s lany, kladkami, stěžni a plachtami. Lodní praporčíci námořní akademie Color Kids se těší na plavbu a na slanou vodu narážející na příď lodi. Přejme jim, aby nemuseli použít své oranžové záchranné vesty. Barvy jsou inspirovány temnou modří oceánu a bujnou zelení na břehu.

1.kolekce, dívky: Flower Festival

Zatímco chlapci pokořují rozbouřené moře, dívky si vyrazily na letní festival. Za doprovodu půvabné hudby a pohodové atmosféry čas kvapem letí. Dívky, obklopené exotickou vůní květinových věnců a řetězů, tráví léto zaplétáním květin do vlasů svých kamarádek a tancováním v sandálech na písečných plážích. Léto je plné pozitivní energie a radosti. Klíčovými slovy jsou blaho, batika a dobrá karma.

Barvy pro dívky byly navrženy podle ohnivě zbarvených korálů a nachového západu slunce, které se odráží v peprmintově zelené hladině klidného oceánu.

2.kolekce, chlapci: Everglade Adventures

Vítejte na Floridě – Státě slunečního svitu. Chlapci byli pozváni, aby se přidali k hlídce Rangerů, a vydávají se na dobrodružství do národního parku zvaného Everglades, kde budou mít plné ruce práce s chytáním krokodýlů a aligátorů.

Everglades je bažinatá rovina, takže se chlapci budou přepravovat na lodích poháněných vrtulí, které si snadno razí cestu skrz divoké močály, kde pod hladinou číhají nebezpeční aligátoři. Zelené, sluncem zalité mokřiny se táhnou, kam až vaše oko dohlédne.

Zde barvy sahají od zelenošedých odstínů brnění aligátorů po tyrkysově zbarvené vody v zálivech a třpytivě bílý písek překrásných floridských pláží.

2.kolekce, dívky: Gaudi Park

Dívky se vydaly do Barcelony, kde tráví čas v ulicích města. Rozhlédněte se a pokochejte se překrásnými okenními tabulemi, jež se blýskají v plejádě barev a honosí se unikátními křivkami od Gaudího, které jsou nedílnou součástí atmosféry města.

Samozřejmě si dívky najdou čas i pro nakupování v obchodní promenádě Rambla, kde je smlouvání aktem umění. Mezi předměty všedního dne se rozprostírají překrásné květiny a šperky. Šťastné úsměvy a veselé tváře prostupují zelenými oázami, které lze v tomto pestrobarevném městě najít kdekoliv.

Pro nejmenší: Balloon Voyages

Zářivé balóny plují větrem v Color Kids světě nejmenších dětí. Vysoko v oblacích se jim rozprostírá znamenitý výhled na levandulová pole a tyrkysová moře. Na plážích pod nimi se nesčetné spousty dětí plácají ve vodě a hrají si s papírovými draky a větrníky.

Pro přehrání fotogalerie je třeba mít nainstalovaný Adobe Flash Player Získat Adobe Flash player

Komentáře nejsou povoleny.