PODZIM / ZIMA 2014/15

 

Slyšte, slyšte!

Nová kolekce Color Kids pro podzim a zimu 2014 je tady!

Je plná barev a zábavy, a jako vždy, je inspirovaná každodenními napínavými dobrodružstvími našich nejmenších. Je učena pro děti, které jsou dětmi rády, bez ohledu na počasí, ať prší, sneží nebo mrzne až praští. Přináší nepřehlédnutelné kombinace pro zvídavé holčičky a kluky. Modely z nové kolekce jsou nadčasové, odpovídají nejnovějším módním i výrobním trendům a v neposlední řadě jsou zatraceně líbivé! Naše děti si přeci zaslouží komfort, který sluší.

 

Color Kids představuje ucelený koncept tématických řad:

PLAY – pro nepřetržité hrátky na hřišti i na zahradě

EXPLORE – pro nebojácné průzkumníky

MINI – pro ty úplně nejmenší

 

Všechny řady spojuje pestrobarevná paleta odstínů, potisků a vzorů. Toto vše přivedete k dokonalosti vhodnou volbou doplňků a obuvi, které Color Kids vyrábí v duchu svých tématických řad, a tak se skvěle kombinují.

 

Kvalita nikdy nevyjde z módy,  proto není velkou novinkou, že používáme ty nejlepší textilní materiály, dbáme na vysokou kvalitu a na originální a funkční detaily. Můžete si tak být jisti, že ani zimní sezóna Vás, co se týče vybavení pro malé parťáky, nezaskočí. 

 

Všechny modely se nesou ve znamení neomezené svobody pohybu. Nepřestávejte se svými dětmi řádit a objevovat a užijte si s nimi barevný svět Color Kids bez hranic!

Pro přehrání fotogalerie je třeba mít nainstalovaný Adobe Flash Player Získat Adobe Flash player

Komentáře nejsou povoleny.